- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

„Szlachetna paczka”

Drogi Darczyńco!!!
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!!!

Po raz trzeci zorganizowano w naszym Przedszkolu akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, której celem była zbiórka żywności, zabawek oraz środków chemicznych i kosmetycznych, które miały być przekazane Rodzinom będącym w potrzebie jako prezent na Święta Bożego Narodzenia.
Drogi Darczyńco!
Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!!

To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z przeciwnościami losu. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i już wiedzą, że najwięcej szczęścia jest w dawaniu. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości, to nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Co chcą Państwu powiedzieć od siebie rodziny:
Z całego serca dziękujemy Darczyńcom za przygotowane paczki. Jest to dla nas ogromna pomoc.

Wszystkie otrzymane rzeczy, artykuły spożywcze, chemicznei zabawki sprawiły nam ogromną radość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla naszych rodzin. Szczególne podziękowania składamy Dzieciom i ich Rodzicom z Przedszkola Samorządowego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach. Ze zgromadzonych przez Darczyńców artykułów spożywczych i chemicznych pracownicy Przedszkola zrobili 9 paczek dla potrzebujących Rodzin. 7 paczek przekazano w dniu 17.12.2014 r. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach natomiast dwie paczki zostały przekazane dla dwóch Rodzin dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Wyobraź sobie, jak poczuła się rodzina, która otrzymała przygotowaną przez Ciebie paczkę.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ofiarodawcom – dobro powraca.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dziękujemy !!!!
za oddane głosy na zadanie do Budżetu Obywatelskiego

"Zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym z OI nr 8"

Dyrektor PS nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi wraz z Dziećmi, Nauczycielami i Pracownikami Niepedagogicznymi, składa serdeczne podziękowania za wspaniały i wzruszający akt dobrej woli Rodziców Dzieci, Mieszkańców Osiedla Baranówek, Mieszkańców Kielc i Wszystkich Życzliwych nam Osób, jakim było oddanie głosów w głosowaniu, na zadanie nr 23 do budżetu obywatelskiego na 2015 rok pt.: "Zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym z OI nr 8." Dzięki Państwu nasze zadanie znalazło się na liście projektów zakwalifikowanych do realizacji w 2015r z 1415 oddanymi przez Państwa głosami. Z serca płynące podziękowania składamy Rodzicom Dzieci, którzy dokonali wszystkich formalności proceduralnych oraz wypełnili i złożyli dokumenty do Urzędu Miasta Kielce. Dziękujemy Państwu za życzliwość, zaangażowanie uśmiech, cierpliwość i poświęcony czas.

Dzieci, Dyrektor Przedszkola, Nauczyciele i Pracownicy.