Dzień Kobiet

W dniu 9 marca 2015 r. dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w uroczystości z okazji Dnia Kobiet.
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie Kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Przedszkolaki też postanowiły uczcić to święto i 9 marca przybyły do przedszkola, by uczestniczyć w uroczystej akademii z okazji Dnia Kobiet. Na buziach wszystkich dziewczynek i Pań gościł uśmiech, kiedy chłopcy składali życzenia, deklamowali wiersze, śpiewali piosenki. Dziewczynki nie pozostały dłużne i chętnie pokazały "swą naturę" w piosence o strojnisiach. Cóż, kobiety tak już mają :) Na zakończenie chłopcy wręczyli wszystkim Paniom własnoręcznie przygotowane kwiaty żonkile, a dziewczynkom drobne upominki. Na wszystkie dzieci czekał też słodki poczęstunek, który przygotowała Pani Dyrektor.