Dzień Babci i Dziadka

W dniach 20, 22, 23 stycznia 2015r. dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków: 20 stycznia Pszczółki i Biedronki, 22 stycznia Muchomorki i 23 stycznia Motylki.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi Paniami przygotowały dla nich programy artystyczne.
Licznie przybyli goście zasiedli przed artystami i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!