Konkurs plastyczny

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który obchodzony jest 3 grudnia, Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27 w Kielcach zaprosiło nas do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Plastycznego pod hasłem „Jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dziecka.” Celem konkursu było propagowanie idei integracji wśród dzieci, wzbudzanie poczucia empatii dla niepełnosprawnego rówieśnika oraz rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dziecka. Miło nam poinformować, że prace wykonane przez Maję Burczyn oraz Nadię Rożek z grupy Muchomorków, zostały wyróżnione. Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród odbyła się w dniu 3 grudnia 2014r. w Integracyjnym Przedszkolu Samorządowym nr 27 w Kielcach, gdzie laureatki zostały zaproszone wraz z Rodzicami oraz wychowawcą grupy panią Moniką Dutkiewicz. Udział w konkursie to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich umiejętności. To także sposób na uświadomienie dzieciom, że „niepełnosprawność nie jest chorobą zakaźną, że nie można się nią zarazić”.
Nagrodzonym - gratulujemy!!!