Dzień Edukacji Narodowej

Udekorowana sala, zaproszeni goście  i wreszcie wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, to wszystko układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.
Bo w przedszkolu 14 października to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.
Świętują więc: pani intendentka, pani księgowa, panie pracujące w kuchni, panie woźne, pani pielęgniarka, pan konserwator i panowie dozorcy.
Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.
Krótki występ artystyczny, a w nim jakże piękne słowa
„… proszę pani my lubimy panią tak, że jak pani nie ma z nami, nawet lizak traci smak…”,
wywołał uśmiech na ustach wszystkich pracowników, a gromkie brawa dla dzieci odzwierciedliły uznanie dla wszystkich przedszkolaków.
To wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez Panią Dyrektor Renatę Pająk  wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają w ciągu roku szkolnego.
Serdecznie dziękujemy naszym  milusińskim za pamięć, życzenia i piękne, wykonane własnoręcznie kwiaty
.