Zakończenie Projektu

W naszym Przedszkolu przez dwa lata trwał Projekt

,,Każdy ma prawo do swego miejsca w społeczeństwie – nowe oddziały integracyjne w przedszkolach dla dzieci z Gminy Kielce” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Rozpoczął się on 1 października 2013r .

Od tego czasu wiele się wydarzyło. Nowy budynek, przeprowadzka, wszystko zbudowano od podstaw. Dzięki projektowi zatrudniono wykwalifikowaną kadrę i grono doświadczonych specjalistów. Zakupiono wspaniałe, profesjonalne wyposażenie, piękne zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne. Organizowano wycieczki, warsztaty, spotkania z Interesującymi Osobowościami ze świata kultury, sztuki i sportu.

Cała historia zamieszczona jest na stronie internetowej Naszego Przedszkola.

Najważniejsze jednak zostało w sercach Koordynatorów Projektu, Kadry Pedagogicznej, Rodziców, Przedszkolaków i oczywiście Pani Dyrektor. Wspólnie odkrywaliśmy  fascynujący świat integracji. Udział w projekcie był dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim dał  nam możliwość przeżycia niesamowitej przygody i zdobycia cennych doświadczeń. Zawarliśmy nowe przyjaźnie, odkryliśmy ukryte   pokłady energii i wspaniałych pomysłów, doznaliśmy wielu niezapomnianych wrażeń.

Projekt zakończył się 30 czerwca 2015 roku. Okazał się wspólnym sukcesem wszystkich zaangażowanych w jego realizację osób.

Dziękujemy za dwa lata wspaniałej i niezapomnianej przygody:
Panu Prezydentowi Andrzejowi Sygutowi,
Dyrektorowi Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Panu Mieczysławowi Tomali,
Pani Dyrektor Anicie Stanisławskiej,
Głównemu Koordynatorowi Projektu Pani Jolancie Kamińskiej – Kierownikowi Referatu Edukacji,
Pani Inspektor Dorocie Kaczmarczyk ,
Pani Inspektor Iwonie Łojek-Wysockiej.

Dyrektor Przedszkola