Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca Dzieci na całym świecie obchodzą swoje Święto. Również w naszym przedszkolu z tej okazji Panie kochające swoich Urwisów przygotowały dla Nich niespodziankę. Super Spartakiadę. Zaraz po śniadaniu wszystkie grupy przedszkolne wyruszyły na plac zabaw, gdzie czekał już na nich specjalny Gość – Pan Zbigniew Małkowski – bramkarz Korony Kielce, Tata jednego z naszych przedszkolaków – Sebastiana z grupy Muchomorków. Na rozgrzewkę Przedszkolaki wspólnie zatańczyły taniec „Głowa, ramiona,” a następnie Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych. Każda grupa przygotowała swoje dyscypliny sportowe, w których czynny udział brał również Pan Zbigniew. Były to m.in. strzelanie goli do bramki, skoki przez hula-hop, slalom z piłką między pachołkami, tor przeszkód, czołganie się w tunelu itp. W ramach relaksu, po wyczerpujących ćwiczeniach dzieci zjadły drugie śniadanie na świeżym powietrzu – pyszne i zdrowe owoce. Ostatnim punktem programu był taniec w wykonaniu Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych do piosenki „Boogie – woogie.” Na zakończenie Pan Małkowski wręczył wszystkim uczestnikom Spartakiady pamiątkowe medale i dyplomy, oraz swoje zdjęcie z autografem. Pełni szczęścia dopełniły słodkie upominki, które dzieci otrzymały od Pani Dyrektor. To był wspaniały Dzień Dziecka ,,na sportowo.”