Dzień Mamy i Taty

W dniach 27, 28 i 29 maja 2015 r. dzieci z naszego przedszkola przygotowały dla swoich Kochanych Rodziców Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Przedszkolaki z mocno bijącymi serduszkami zaprezentowały swoim Bliskim bardzo piękne i wzruszające programy artystyczne przygotowane pod opieką Nauczycieli. Były to szczególne spotkania, którym towarzyszyły niesamowite emocje. Wszyscy Goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy i piosenek, z uśmiechem i rozbawieniem oglądali tańce przygotowane na tę okazję. Dzieci doceniły talenty kulinarne, sukcesy zawodowe, cierpliwość, wyrozumiałość i bezgraniczną miłość swoich Mam oraz zaradność życiową, zmysł techniczny i poczucie humoru swoich Tatusiów. Wielka trema, łzy wzruszenia - ale występy się udały! Rodzice byli zachwyceni i bardzo poruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. Za wspaniałe popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw i radosnymi uśmiechami Rodziców. Uroczystość przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze.  Na pewno na długo pozostanie w pamięci Dzieci i Rodziców. Mamy nadzieję na kolejne, pełne emocji i niezapomnianych chwil, spotkania w gronie najbliższych.
KOCHANI RODZICE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!