Spotkanie z tańcem

W dniu 18 maja 2015 roku Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach muzyczno- ruchowych „Teatr tańca i muzyki” prowadzonych przez nauczyciela i choreografa Panią Beatę Jarosz. Dzieci razem  z Panią Beatą po raz kolejny odbyły emocjonującą podróż do świata tańca, wyobraźni i fantazji. Ilustrując ruchem muzyczne rytmy, dzieci poznały naturę i zwyczaje śpiewających, wesołych kotków i bardzo smutnych piesków. Zajęcia odbyły się z wykorzystaniem ciekawych rekwizytów przygotowanych przez Panią Beatę: zabawnych czarnych ogonków i różowych mikrofonów dla psotnych kotków oraz ,,poduszeczkowych kości” dla piesków. Warsztaty teatralno-taneczne jak  zawsze dostarczyły dzieciom wiele radości i pobudziły je do zdrowej aktywności ruchowej. Pozdrawiamy serdecznie Panią Beatę.