„Uroczyste zakończenie roku szkolnego”

W dniach 18,19,20 i 21 czerwca, Dzieci z grup „Biedronek”, „Motylków” i „Stokrotek”, „Pszczółek” oraz „Muchomorków”, mogły po raz ostatni w tym roku szkolnym, zaprezentować swoje umiejętności w oryginalnych programach artystycznych. Uroczyste zakończenie roku szkolnego pn.: „Kalejdoskop wydarzeń z życia Przedszkolaka”, jak zawsze dostarczyło nam wiele radości, wzruszeń, a nawet... łez Rodziców dumnych ze swych Pociech. Były to szczególne dni, bowiem Przedszkolaki nie tylko przypomniały wydarzenia z minionego roku szkolnego i przywitały upragnione wakacje - „na chwilę” opuszczając przedszkole, ale także żegnały najstarszych Kolegów rozpoczynających swą przygodę ze szkołą. Wszystkie grupy pięknie zaprezentowały tematyczne wiersze, piosenki oraz ciekawe pląsy i tańce z parasolkami, kapeluszami i pomponami. Nie mogło oczywiście zabraknąć niezwykle uroczystego i reprezentacyjnego polskiego tańca narodowego, czyli „Poloneza”, podczas występu najstarszej grupy „Muchomorków”. Zgodnie z tradycją, wszystkie Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe, zaś nasi Absolwenci zostali obdarowani pomysłowymi upominkami, ufundowanymi przez Radę Rodziców. Serdeczne podziękowania oraz życzenia złożono także na ręce Rodziców, Pani Dyrektor i wszystkich Pracowników przedszkola. My jeszcze raz życzymy naszym Milusińskim cudownego, słonecznego i bezpiecznego lata, zaś po wakacjach szczęśliwego powrotu do przedszkola. „Starszakom” życzymy pomyślnego rozpoczęcia roku szkolnego w „1” klasie.

Biedronki

Pszczółki