Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

,,Mamo, Tato, dziś wszystkie Dzieci,
niosą z serca życzeń bukiecik”

W dniach 24, 25, 28 i 29 maja, Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, wystąpiły przed swoimi ukochanymi Mamusiami i Tatusiami. Rodzice to dla Dzieci najważniejsze osoby w życiu, dlatego jest to tak ważne święto w naszym przedszkolu. Pragnąc zacieśniać więzi rodzinne, przygotowujemy z Przedszkolakami występy artystyczne, by Dzieci mogły wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Jak zawsze było to bardzo wzruszające i radosne spotkanie. Rodzice z dumą patrzyli na swoje Pociechy, które z ogromnym zaangażowaniem prezentowały wiersze, piosenki oraz barwne układy choreograficzne. Po występach uściskom i buziakom nie było końca, ale nie mogło też zabraknąć upominków. Rodzice zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez Dzieci prezentami: laurkami, kwiatami, a nawet flakonikami i ramkami ze zdjęciami Maluchów. Wraz ze słodkimi buziakami Przedszkolaków, na Gości czekał także słodki poczęstunek. Życzymy Państwu dużo zdrowia, niespożytych pokładów energii, wiary w dobroć ludzi i przychylność losu, sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym, uśmiechu i cierpliwości każdego dnia oraz miłości płynącej z wdzięcznych serduszek Dzieci.

Biedronki

Pszczółki