Dzień Zabaw Badawczych

W dniu 25 kwietnia 2018 r. kontynuując obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, nasi Milusińscy uczestniczyli  w Zabawach Badawczych, przygotowanych i przeprowadzonych przez Wychowawców. Były to ciekawe i bezpieczne eksperymenty ze świata przyrody, fizyki oraz chemii, które odbyły się w salach dydaktycznych. Zaciekawione Przedszkolaki z szeroko otwartymi oczami, a nawet buziami, obserwowały naukowe poczynania Nauczycieli. Z zachwytem brały udział, pod czujnym okiem Wychowawców, w przeprowadzaniu niektórych doświadczeń. Wszystko zostało udokumentowane na zdjęciach. Dzień Zabaw Badawczych był dla Dzieci bardzo interesującym wydarzeniem edukacyjnym. Mamy nadzieję, że przeprowadzone eksperymenty rozbudzą w Nich chęć poznawania i doświadczania nowych, ekscytujących zjawisk stanowiących bogactwo otaczającego nas świata i uwrażliwią na potrzebę ochrony środowiska naturalnego.