Pokaz Mody Wiosennej
„Salon Modowy u Ważki i Kukułki”

W piątek 23 marca 2018r, sala wielofunkcyjna naszego przedszkola zamieniła się w zaczarowany ,,Salon Modowy u Ważki i Kukułki.” Stało się to za sprawą pięknej dekoracji, która przeniosła nas na cudowną, wielobarwną łąkę. Wszystkie Przedszkolaki z pomocą Rodziców wykazały się niezwykłą pomysłowością w przygotowaniu kreacji, zaczerpniętych ze świata owadów i ptaków. Stroje uwzględniające trendy obowiązujące w ich bogatym świecie wykonane były z różnorodnych materiałów, m.in. tkanin, kartonu, bibuły, wstążek i folii. Przy wtórze radosnych i energetycznych utworów, wszystkie Dzieci mogły zaprezentować się na wybiegu, co przyniosło Im nie tylko wiele radości, ale było też okazją do przełamania nieśmiałości przed publicznym występem. Nie sposób wymienić wszystkich „Osobistości” przybyłych by uczcić nadejście wiosny. Zawitały do nas wielobarwne Motyle, Papużki, Pszczółki, Biedronki i dostojnie kroczące Bociany. Nie mogło również zabraknąć pięknej Pani Wiosny, a swoimi promieniami ogrzało nas ciepłe Słoneczko. Odwagi na wybiegu dodawała Dzieciom Pani Agnieszka, która poprowadziła pokaz z dużym humorem ale i profesjonalizmem. Śledzenie nowinek modowych przyniosło wszystkim wspaniałą zabawę oraz moc niezapomnianych wrażeń. Na następny pokaz mody wiosennej zapraszamy już za rok.

Biedronki

Pszczółki