Dzień Kobiet w Przedszkolu

W dniu 8 marca 2018 roku każdy Przedszkolak jak przystało na Dżentelmena pamiętał o okazywaniu szacunku i życzliwości Paniom i Koleżankom. Z pewnością był to wyjątkowy dzień dla wszystkich Kobiet, a wszystko to dzięki Dzieciom z grupy „Pszczółek”, które z pomocą Pań przygotowały i pięknie zaprezentowały humorystyczny program artystyczny. Odświętnie ubrani Chłopcy i Dziewczynki uświetnili ten dzień wierszami o roli Kobiet w dzisiejszym świecie, składając Im wyjątkowe życzenia. Nie zabrakło też piosenek ,w których Przedszkolaki przypomniały, że warto pamiętać o Paniach nie tylko w tym  jednym dniu w roku. Na koniec drużyna wesołych Chłopców wyczarowała uśmiech na twarzach publiczności żywiołowym wykonaniem radosnego argentyńskiego  tańca „Chu chu ua”. Wszystkie Panie otrzymały od Przedszkolaków kolorowe kwiaty, które nigdy nie zwiędną i będą przypominać o wspólnie spędzonych miłych chwilach. Pani Dyrektor Renata Pająk złożyła zgromadzonym Gościom, Żeńskiej Kadrze Przedszkola oraz wszystkim Dziewczynkom serdeczne życzenia. Będziemy długo wspominać ten wyjątkowy dzień pełen miłych niespodzianek.