Finał Akcji
„Szlachetna Paczka 2017”

Już po raz szósty nasze przedszkole włączyło się aktywnie do Akcji: ,,Szlachetna Paczka”. Głównym celem tak ważnego przedsięwzięcia była zbiórka żywności, zabawek , książek oraz środków chemicznych i kosmetycznych, które zostały przekazane ośmiu Rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Tak jak w ubiegłych latach, część paczek została przekazana Rodzinom dzieci z naszego przedszkola, a pozostała do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, skąd powędrowała prosto do potrzebujących Rodzin. Kadra Przedszkola oraz pracowite Mamy naszych Przedszkolaków  Panie: Marta Ślęzak, Patrycja Hajduk, Ilona Ciołak, Iwona Bochniak, Magdalena Kępa,  Magdalena Bogdańska, Anna Basiura oraz Babcia naszej Hani -  Pani Ewa Borowska, posegregowały i zapakowały zgromadzone dary zgodnie z potrzebami Rodzin.  Organizatorzy Akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” składają serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom – Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom Przedszkola, którzy przyczynili się do zebrania artykułów do Szlachetnej Paczki. Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących Rodzin. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś spełni nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Pamiętajmy - dobro powraca!