MOC BUZIAKÓW DLA CHŁOPAKÓW

Pod takim hasłem obchodziliśmy szczególne święto naszych małych dżentelmenów. Mimo, iż Dzień Chłopca w tym roku przypadał w dniu wolnym od pracy, to wszystkie Panie, te duże i te małe, pamiętały by złożyć Chłopcom życzenia: zdrowia, radosnego humoru i wszystkiego najlepszego bo...
„Każdy z nich liczne ma talenty,
Każdy jest uprzejmy i uśmiechnięty.
Każdy Cię miło zaskoczyć może,
Kiedy po prostu Ci w czymś pomoże”.
Oczywiście nie zabrakło również upominków i smakołyków. Każdemu Małemu Mężczyźnie wręczono świecącą piłeczkę, pamiątkową zapinkę oraz pysznego cukierka. Ale, ale... aby Dziewczynkom także osłodzić ten dzień, wszystkie otrzymały smakowite babeczki, upieczone przez Mamę naszej kochanej Julii z grupy Stokrotek. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
A skoro już o Stokrotkach mowa – punktem kulminacyjnym obchodów Dnia Chłopca był piękny występ Dzieci z grupy Motylków i Stokrotek. Dziewczynki wyrecytowały i wyśpiewały swoim Kolegom moc życzeń, które „powędrowały” również do goszczących na występie Pana Konserwatora i Pana Fotografa. Bardzo zabawnym akcentem był test sprawności fizycznej oraz wiedzy na temat klubów piłkarskich
i marek samochodów, podczas których dzielnie „walczył” także Pan „Dzidek”. Program zwieńczył wspólny taniec przy wesołej muzyce.
Była to wspaniała okazja do integracji Dzieci ze wszystkich grup, a zarazem lekcja okazywania sobie szacunku i umiejętności sprawiania drobnych przyjemności drugiemu człowiekowi, którą na długo zapamiętamy. Wszystkiego najlepszego dla Mężczyzn i Chłopców.