Bukiet życzeń w barwach wiosny
dla Małych Kobiet i Dorosłych

Dzień 8 marca to wyjątkowe Święto. Nadając nowy wymiar kultywowanym od wielu lat tradycjom związanym z obchodami Dnia Kobiet, wzbogacamy wiedzę naszych Wychowanków na temat pracy Kobiet w różnych zawodach, zachęcamy Dzieci do okazywania innym ludziom szacunku, życzliwości, zrozumienia, tolerancji i sympatii, wzmacniając w ten sposób więzi społeczne wśród Dzieci. Specjalnie na tę okazję nasze Kochane Maluszki z grupy „Motylków” przygotowały i zaprezentowały uroczy program artystyczny, w którym nie zabrakło miłych i dobrych słów skierowanych do Wspaniałych Kobiet. Dzieci uświetniły ten dzień galowymi strojami, barwną scenografią, inscenizacją wierszy o roli Kobiet w dzisiejszym świecie oraz instrumentalną interpretacją utworu J. Straussa, składając w ten sposób wyjątkowe życzenia. Prezentując zabawne piosenki z akompaniamentem gitar, Przedszkolaki przypomniały, że warto pamiętać o Paniach nie tylko w jednym dniu w roku, czym wywołały uśmiech rozbawienia na twarzach Wspaniałych Gości, wśród których powitaliśmy Mamy naszych Przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości „Motylki” wręczyły wszystkim Paniom własnoręcznie wykonane tulipany, zaś Pani Dyrektor Renata Pająk złożyła zgromadzonym Gościom, Żeńskiej Kadrze Przedszkola oraz wszystkim Dziewczynkom serdeczne życzenia, do których przyłączył się Pan Dzidek, reprezentujący Męski Stan. Chłopcy przygotowali dla swoich Koleżanek  wspaniałe upominki - niespodzianki, jakimi okazały się akcesoria sportowe w postaci ,,gumy do skakania.” Wszystkie Kobiety,małe i duże dziękują grupie Motylków za wspaniały program artystyczny, piękne życzenia i upominki. Będziemy długo wspominać ten wyjątkowy Dzień pełen miłych niespodzianek. Wspólne przeżywanie tak wyjątkowych chwil przynosi nam wszystkim wiele radości … Wiwat Kobiety!