Finał Akcji „Góra Gorsza”

W dniach od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 roku, Dzieci z naszego przedszkola brały udział w XIX edycji Akcji „Góra Grosza,” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Góra Grosza dostarcza nam wiele pozytywnych emocji i wzruszeń. To dzięki tej akcji Towarzystwo zakupiło i wyposażyło małe domy dla Dzieci, czyli miejsca podobne do domów rodzin wielodzietnych, gdzie Dzieci znajdują schronienie i mogą się rozwijać pod opieką wychowawców. Pomoc kierowana jest do różnych form opieki zastępczej. Najważniejsza jest jakość opieki, gdzie Dzieciaki z pomocą mądrych opiekunów mogą odzyskiwać radość, wiarę w siebie i dorosłych oraz bezpiecznie marzyć o przyszłości. Góra Grosza to także zakup rzeczy codziennego użytku czy przedmiotów dla Dzieci. To wsparcie w remontach, a także bezpośrednia pomoc specjalistyczna dla Dzieci i ich rodzin. Fundusz pozwala także pomagać w rozwijaniu talentów, pasji i zainteresowań Podopiecznych. To dzięki Państwa ofiarności można tak wiele robić dla innych, dla których los nie zawsze był łaskawy. W tym roku uzbieraliśmy: 622 złote i 70 groszy. Dziękujemy Pięknie Wszystkim Ofiarodawcom. W Waszych Sercach Jest Moc.