Warsztaty Plastyczne
,,Wiosenny zawrót głowy”

W dniu 27 marca 2018 roku w pięknie przygotowanej Sali Wielofunkcyjnej naszego przedszkola odbyła się V edycja Warsztatów Plastycznych. Celem spotkania było stworzenie kolorowych dekoracji  świąteczno-wiosennych oraz integracja Przedszkolaków z Rodzicami. Pani Dyrektor Renata Pająk oraz koordynująca wydarzenie Pani Iwonka przywitały oraz zaprosiły Uczestników do kreatywnej współpracy. Wszyscy ochoczo zakasali rękawy i z zapałem przystąpili do działania. Rodzice wraz z Dziećmi wspólnie wykonywali dekoracje i ozdoby świąteczne. Nasi kreatywni Goście wykorzystując kolorowe wstążeczki, sznureczki, wiosenne kwiatuszki, malutkie pisanki, kurczątka, kolorowe kartoniki oraz błyszczące cekiny wyczarowali piękne stroiki, zaskakując nas swoją nieograniczoną pomysłowością i fantazją. W naszym przedszkolu szybko pojawiły się „rodzinki” uroczych zajączków - każdy z nich był wyjątkowy. Śnieżnobiałe baranki, zające z koszami pełnymi pisanek, zaczarowane kurki  znoszące pomalowane jajka oraz słodkie kurczaczki to kolejne efekty twórczej współpracy naszych Przedszkolaków z Rodzicami. Nie zabrakło też ażurkowych witraży, przez które będą przedzierały się pierwsze promyczki wiosennego słońca. Kolorowe prace możemy podziwiać na wystawach w szatni. Drodzy Rodzice, dziękujemy, za aktywny udział w Warsztatach. Wspaniała atmosfera i uśmiechy na twarzach Dzieci motywują nas do działania oraz przygotowania kolejnej edycji warsztatów. Piękne ozdoby  pomogły wprowadzić w przedszkolu prawdziwie świąteczną i wiosenną atmosferę. Pracownicy Przedszkola życzą Państwu pełnych radości, zdrowia i miłości Świąt Wielkiej Nocy.