Finał Akcji
„Góra Gorsza”

W dniach od 27 listopada 2017 do 2 stycznia 2018 roku, Dzieci z naszego przedszkola brały udział w XVIII edycji Akcji „Góra Grosza,” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom Celem Akcji „Góra Grosza” było zebranie funduszy na pomoc Dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą Im wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą Dzieciom spokojnie dorastać. Przekazane grosze to realna pomoc dla tysięcy Dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego, jest ostoją i fundamentem dorastania. Dróg do scalenia rodziny jest wiele, dlatego Towarzystwo pomaga poprzez: zakup podstawowych i niezbędnych rzeczy, udzielanie specjalistycznego wsparcia, kierowanie rodzin na terapie, fundowanie stypendiów dla Dzieci, wspieranie ich pasji i zainteresowań. Wspólnie z Dzieckiem i jego najbliższymi poszukują najlepszych dla nich rozwiązań, dając im przysłowiową wędkę, a nie rybę. Akcja „Góra Grosza” uświadomiła naszym Przedszkolakom, że oddając chociażby jeden grosz, można realizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz Dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku dzięki hojności naszych Milusińskich i Państwa uzbieraliśmy:
544 złote i 24 grosze
Dziękujemy Pięknie Wszystkim Ofiarodawcom. W Waszych Sercach Jest Moc.