Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym wydarzeniem dla Dzieci i wszystkich Pracowników oświaty. Starszaki z grupy Muchomorków pod czujnym okiem Pani Moniki Stawarz i Pań pracujących w grupie, przygotowały uroczysty i pełen humoru program artystyczny, w którym podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za codzienną troskliwą opiekę oraz pasję i zaangażowanie w proces edukacji, pozwalający zrozumieć Dzieciom rolę nauki w życiu człowieka. Zaproszeni Goście z uśmiechem nagrodzili brawami pomysłowe i żartobliwe wiersze na temat pracy i obowiązków kadry przedszkola. Wysłuchali z uwagą i wzruszeniem życzeń i piosenek będących pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. Dzieci obdarowały Nauczycieli i wszystkich Pracowników uroczymi upominkami z mądrą sową, dedykującą im piękne życzenia. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani Dyrektor skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzenia zdrowia, uśmiechu, pozytywnej energii i sukcesów w pracy zawodowej. Także Rada Rodziców złożyła Kadrze Przedszkola serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie w rozwój przedszkola oraz życzenia wytrwałości w realizacji powierzonych zadań, pogody ducha, sukcesów dydaktycznych oraz pełnych wdzięczności i ufności uśmiechów Dzieci. Miłą niespodzianką dla uczestników uroczystości były upieczone przez Dzieci i Rodziców pyszne ciasta i ciasteczka oraz piękne i kolorowe ,,herbaciane kwiaty.” Dzień Edukacji upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a moc buziaków i uśmiechów pozostanie z nami na cały rok. Dziękujemy naszym wspaniałym Pociechom i Ich Rodzicom.