Wiosenne Warsztaty Plastyczne

W dniu 29 marca 2017 roku w Sali Wielofunkcyjnej naszego przedszkola odbyła się IV edycja Warsztatów Plastycznych. Były one poświęcone tematyce świąteczno-wiosennej. W radosnej atmosferze, na tle pięknej wiosennej dekoracji uczestnicy warsztatów - Rodzice wraz z Dziećmi wspólnie wykonywali dekoracje i ozdoby świąteczne. Blisko 60 osób wykorzystując kolorowe filce, wstążeczki, cudownie mieniące się brokaty i cekiny wykazywało się swoją pomysłowością i fantazją. Powstawały kartki świąteczne z życzeniami dla Bliskich o tematyce Wielkanocnej. Barwne pisanki z pianki, zajączki oraz słodkie kurczaczki z kolorowego filcu zapraszały Dzieci do kreatywnego tworzenia. Sznureczki same „prosiły się” o wkomponowanie w kartki wielkanocne. W drugiej części warsztatów Rodzice wraz  z Dziećmi, wykorzystując farby plakatowe, temperowe oraz akwarele malowali gotowe ozdoby gipsowe w postaci jajek, króliczków, kurek i babek wielkanocnych. Pani Dyrektor, Iwona i Sylwia chętnie służyły swoją pomocą i dobrymi radami. Efekty twórczej pracy uczestników warsztatów możemy podziwiać na gałązkach wiosennych umieszczonych w wazonach na terenie przedszkola zaś piękne kartki wielkanocne Dzieci wyślą wraz z życzeniami swoim Bliskim. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam bardzo, za aktywny udział w Warsztatach, za wspaniałą, radosną atmosferę i współpracę ze swoimi Dziećmi. Kadrze Pedagogicznej dziękujemy za przygotowanie pięknej oprawy plastycznej. Dzięki Wam zagościła w przedszkolu wiosna i prawdziwie świąteczna atmosfera.