Pokaz Mody Wiosennej
„Żywioły Ziemi”

Śledząc nowinki modowe postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej uwzględniającej trendy obowiązujące w Lesie, na Łące, w Wodzie i w Powietrzu. Pokaz odbył się 23 marca 2017r w Sali Wielofunkcyjnej, która zamieniła się  w tym dniu w Salon Modowy „Żywioły Ziemi.” Zachwyt publiczności wzbudził „wybieg” ozdobiony kwiatami żonkili, piękna wiosenna dekoracja oraz wspaniałe i oryginalne kreacje dzieci. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięły udział „Modelki” i „Modele” ze wszystkich grup przedszkolnych. Pani Ania prowadząca pokaz mody, wystąpiła na „wybiegu” z  godną pozazdroszczenia energią oraz dużą dawką humoru w olśniewającym kostiumie Tęczy i tym samym zachęciła  Przedszkolaki do zaprezentowania swoich wyjątkowych kreacji. W ślad za nią, spacerujące profesjonalnie po „wybiegu” Dzieci, zaprezentowały wspaniałą Kolekcję Wiosenną przy wtórze nastrojowych utworów muzycznych. Wszystkie kreacje były wyjątkowe i oryginalne, zaprojektowane według własnych pomysłów, zaczerpniętych ze świata fauny i flory. Wykonano je z wszelkich dostępnych materiałów: folii, bibuły, wstążek, tkanin, kartonu i kwiatów. W Przedszkolu zagościła prawdziwa wiosenna aura. Pomysłowość Dzieci i Rodziców była niewyczerpana. Po wybiegu spacerowała główna bohaterka pokazu Pani Wiosna. Pojawiły się Biedronki, Pszczółki, Motylki, Wiatr oraz Ptaki powracające z ciepłych krajów – symbolizujące żywioł Powietrza. Nie zabrakło także Ślimaczka i Kwiatuszków spotykanych na łące oraz żyjącego w lesie Jeża i Wiewiórek reprezentujących żywioł Ziemi. Ciepłymi promieniami ogrzało nas Słońce przedstawiające żywioł Ognia. Swoją obecnością zaszczyciły nas także Żabki zaprzyjaźnione z żywiołem Wody. Wszyscy bawili się wspaniale dając upust wiosennym emocjom. Dzieci przywitały Wiosnę muzyką i śpiewem. Motylki i Stokrotki zaprezentowały wdzięcznie piosenkę „Zielona Wiosna,” Pszczółki utwór muzyczny „Maszeruje Wiosna,” Biedronki zaśpiewały melodyjnie piosenkę „Wiosna w błękitnej sukience,” zaś Muchomorki i Krasnale zaśpiewały hucznie „Wiosennego Krakowiaka.” Pokaz Mody Wiosennej zakończył się oczywiście pamiątkowym zdjęciem wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że ta barwna i radosna impreza wiosenna rozbudziła wyobraźnię Dzieci, pozwoliła Im odkryć w sobie odwagę odsuwając lęk przed publiczną autoprezentacją i zainspirowała Je do dalszej, twórczej aktywności.

Życzymy Państwu wielu wiosennych wrażeń.
Zapraszamy na kolejny Pokaz Mody Wiosennej w 2018 r.