Dzień Kobiet

Nadając nowy wymiar tradycjom związanym z obchodami Dnia Kobiet, zachęcamy dzieci do okazywania innym ludziom szacunku, sympatii, życzliwości, zrozumienia i tolerancji. Pamiętając jak ważną rolę odgrywają Kobiety we wszystkich obszarach życia społecznego bez względu na wiek  i szerokość geograficzną, wzbogacamy wiedzę Dzieci na temat pracy Kobiet w różnych zawodach. Doceniając Ich wysiłek i trud Dzieci z grupy „Motylków” i „Stokrotek” przygotowały niespodziankę. Nasze kochane Maluszki zaprezentowały wszystkim Paniom, Koleżankom i Kolegom uroczysty i zarazem humorystyczny program artystyczny,  w którym nie zabrakło miłych i dobrych słów, tanecznych pląsów oraz zapowiadanych przez Dzieci niespodzianek. Na buziach wszystkich Dziewczynek i Pań gościł uśmiech, kiedy Dzieci składały życzenia, deklamowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły w rytm popularnych szlagierów muzyki rozrywkowej. Mali Dżentelmeni  składając  życzenia  wręczyli wszystkim Paniom tulipany zaś Koleżanki z grupy obdarowali puzzlami. Wszystkie Kobiety, te małe i duże dziękują Chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech... Jeszcze raz wszystkim Dziewczynkom, Mamom i Paniom dedykujemy życzenia:

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"

Życzymy najpiękniejszych dni przepełnionych słońcem i ciepłym uśmiechem.