Finał Akcji „Góra Grosza”

W dniach od 28 listopada do 9 grudnia 2016r. dzieci z całego przedszkola brały udział w XVII edycji Akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Zadaniem Towarzystwa jest dać dziecku to, co dla niego najważniejsze- rodzinę, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem Akcji „Góra Grosza” było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Dzięki Państwa ofiarności może zostanie spełnione marzenie jakiegoś dziecka, aby mogło wychowywać się w bezpiecznym domu, gdzie zaspokojone są jego potrzeby, a dorośli mądrze i z miłością mu towarzyszą. „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Gorsza jest największa na świecie”. Dzięki Państwu udało nam się zebrać – 81.03 zł. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.