Ślubujemy...

W dniach 15, 16, 17 i 18 listopada 2016 roku Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w uroczystościach Pasowania na Przedszkolaka, Starszaka oraz Super-Przedszkolaka. Prezentując się pięknie w galowych strojach, dzieci z przejęciem zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Z uśmiechem na buzi odpowiadały na trudne, "egzaminacyjne" pytania. Wykonały także ciekawe układy taneczne z barwnymi rekwizytami. Wzruszeni Rodzice i Opiekunowie nagrodzili gromkimi brawami swoje Pociechy. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci Aktu Ślubowania, po którym Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała Aktu Pasowania, przyjmując tym samym dzieci do grona Przedszkolaków, Starszaków i Super – Przedszkolaków. Równie ważnym wydarzeniem w tym wyjątkowym dniu, było złożenie Uroczystej Przysięgi przez Rodziców, którzy ślubowali słuchać uważnie słów swoich dzieci, doceniać ich starania i trud, darzyć miłością i dostrzegać w nich unikalny dar. Dzień Ślubowania i składania Przysięgi jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego Przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko z rąk Pań Dyrektor otrzymało kolorowy dyplom. Dziękujemy Dostojnym Gościom za przybycie, brawa oraz łzy wzruszenia. Na pewno wszyscy nasi dzielni, wspaniali i kochani Milusińscy oraz ich Najbliżsi na długo zachowają ten dzień w pamięci.

Motylki i Stokrotki

Muchomorki i Krasnale