Festiwal Piosenki Ekologicznej
"Zielono mi"

W dniu 29 listopada  2016r.  dziesięcioro Dzieci z grupy "Biedronek" wzięło udział w zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody III Festiwalu Piosenki Ekologicznej dla Przedszkolaków ,,Zielono mi" ,który odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. W części konkursowej uczestniczyli soliści i zespoły wokalne z 21 przedszkoli z terenu województwa świętokrzyskiego. Wszystkie występy promowały treści ekologiczne, upowszechniały idee ekologiczne w celu kształtowania postaw szacunku i odpowiedzialności za stan środowiska. Całość poprowadziła  znana nam grupa Mat-Art. Było dużo śpiewu, tańca, zagadek - jednym słowem bawiliśmy się doskonale. Występ na dużej scenie wyzwolił w uczestnikach wiele artystycznych emocji inspirowanych naturalnym pięknem otaczającego świata. Nasza grupa zaprezentowała się bardzo dobrze. Za ciekawą prezentację wyróżniono nas nagrodą w postaci radiomagnetofonu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki. Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do propagowania wspólnego śpiewania.
Do zobaczenia w przyszłym roku.