„Dzień Pluszowego Misia”

W piątek 25 listopada 2016r świętowaliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji wszystkie Dzieci mogły przynieść do przedszkola swoje ukochane pluszaki – Misie. Przybyły więc misie małe, duże, kolorowe, jednobarwne, ale wszystkie milutkie i mięciutkie, w sam raz do przytulania. Mimo produkcji coraz to nowocześniejszych zabawek, te maskotki nie przestają być kochane przez Dzieci. Przedszkolaki zostały zaproszone do Misiowej Krainy, w której poznały historię Pluszowego Misia, mogły zaprezentować swojego ulubieńca Koleżankom i Kolegom, a także sprawdzić swoją wiedzę o znanych misiach. Zorganizowano także konkurs na Najsympatyczniejszego Misia, który niewątpliwie wzbudził w Dzieciach wiele emocji, radości, uśmiechu i... śmiechu. Oczywiście nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców z pluszakami. Na koniec wszystkie Dzieci wraz z maskotkami zebrały się w sali wielofunkcyjnej, aby uwiecznić na zdjęciach to miłe, „pluszowe” spotkanie. Najważniejsze, że z twarzy Dzieci nie schodził w tym dniu promienny uśmiech.