Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Pszczółek zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek wykonany przy pomocy Pań, które pracują w grupie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani dyrektor Jolanta Bieniek skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.