"Dzień Chłopaka w Przedszkolu"

Dzień Chłopca zaliczamy do szczególnych wydarzeń w naszym przedszkolu. Swięto Mężczyzn stwarza okazję do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy. Tym razem niespodziankę dla wszystkich Przedszkolaków przygotowały dzieci z grupy Biedronek. Zaprezentowały wspaniały występ artystyczny, którego uroczysty charakter podkreśliła piękna, kolorowa scenografia. Pani Dyrektor w imieniu wszystkich Pań, złożyła najserdeczniejsze życzenia obecnym Dżentelmenom. Zgodnie z tradycją mali i dorośli Mężczyźni otrzymali od Koleżanek upominki i małe słodkie ,,co nieco." Uśmiechom i oznakom sympatii nie było końca. Mamy nadzieję, że ten dzień sprawił Panom wiele radości i na długo pozostanie w Ich pamięci.