Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

W dniu 17 czerwca 2014 roku Dzieci z grup: Motylków, Biedronek oraz Pszczółek wzięły udział w uroczystości zakończenia roku przedszkolnego.
Dzieci przedstawiły wzruszający i humorystyczny spektakl pt: ,,Rok z życia przedszkolaka." Jeszcze raz wspólnie z zaproszonymi Gośćmi Dzieci ,,odwiedziły” cztery pory roku przypominając sobie z rozrzewnieniem i radością wszystkie ważne wydarzenia z życia naszego przedszkola. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Nauczycielom i Rodzicom za współpracę a Dzieciom wręczyła piękne książki oraz Dyplomy Przedszkolaka.

W dniu 18 czerwca 2014r. Dzieci z grupy Muchomorków zaprezentowały Rodzicom wspaniały, ciekawy i bardzo wzruszający program artystyczny. Przywitały Rodziców polskim tańcem narodowym, Polonezem. Zatańczyły go z gracją i ogromnym zaangażowaniem. Wykonały także szalony taniec Bella Italiana oraz przedstawiły piękną i poruszającą inscenizację piosenki ,,Laleczka z saskiej porcelany” w wykonaniu Zosi Kaczanowskiej. Promując zdrowy styl życia Dzieci zaprezentowały układ taneczny ,,Kubuś i witaminy.” Choreografię do poszczególnych utworów opracowała Pani Beata Jarosz, która wraz z Paniami Wychowawczyniami: Małgorzatą Wąsalą i Moniką Dutkiewicz wytrwale trenowała zaprezentowane tańce podczas zajęć z rytmiki. Przedszkolaki po kilku latach nauki i wspólnej zabawy pożegnały Przedszkole i swoje Wychowawczynie. Panią Aurelię Śniowską i Panią Jolantę Bieniek z grupy ,,maluchów” oraz Panią Małgorzatę Wąsalę i Panią Monikę Dutkiewicz z grupy ,,starszaków.” Pani Dyrektor wzruszona do łez wręczyła Dzieciom piękne kolorowe książki oraz Dyplomy Ukończenia Przedszkola i wraz z Paniami Wychowawczyniami ucałowała serdecznie wszystkie Dzieci. Złożyła także gratulacje Rodzicom Dzieci oraz gorące podziękowania za całoroczną, ofiarną pracę Gronu Pedagogicznemu i Niepedagogicznemu. Dzieci z grupy Muchomorków od września 2014r wkroczą na nową drogę edukacji szkolnej. Życzymy im miłego wypoczynku i sukcesów w szkole. Ten dzień na długo zostanie w pamięci ,,Muchomorków,” Rodziców i Pracowników Przedszkola.