Piknik Integracyjny
w ZSOS nr 17 w Kielcach

Dnia 28.05.2014r. w ramach realizacji Programu Wychowawczego i współpracy ze środowiskiem lokalnym dzieci z grupy Biedronek i Pszczółek uczestniczyły w III Szkolnym Pikniku Integracyjnym zorganizowanym przez Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 17 w Kielcach, im. Karola Wojtyły- papieża Polaka. Dzieci przybyły na piknik na zaproszenie Dyrektora ZSOS Pana Grzegorza Czapli oraz Pani Dyrektor Doroty Stradomskiej-Wrońskiej. Była to pierwsza wycieczka dzieci z grup integracyjnych. Przedszkolaki, uczniowie ZSOS, nauczyciele i rodzice wspólnie bawili się przy muzyce wraz z bohaterką bajek W. Disney’a „ Myszką Mimi”. Atrakcją Pikniku było wiele ciekawych zabaw i konkurencji takich jak: przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy farbami, puszczanie baniek mydlanych, skoki na trampolinie czy zabawa w dmuchanym zamku. Nie zabrakło również Policyjnego Miasteczka Ruchu Drogowego, pysznych kiełbasek z grilla oraz kiermaszu słodkości.

Na twarzach przedszkolaków gościły promienne uśmiechy, a wspomnienia pozostaną na długo w ich pamięci. Dziękujemy bardzo Dyrekcji oraz starszym koleżankom i kolegom ZSOS za ciepłe przyjęcie i gratulujemy wspaniałej organizacji Pikniku.