Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy i Taty 28 i 29 maja 2014r. dzieci z grupy Biedronek, Pszczółek, Motylków i Muchomorów zaprezentowały swoim Rodzicom występy z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Dzieci z grupy Muchomorów i Motylków na koniec swojego występu pięknie zatańczyły przebojowy taniec dla zaproszonych gości, zaś wspaniała gromadka zintegrowanych maluchów z grupy Biedronek i Pszczółek zaprosiła Rodziców do wspólnej zabawy i popisów wokalnych przy akompaniamencie gitary.
Po części artystycznej - zakończonej gromkimi brawami, przedszkolaki wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane laurki i upominki. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze, pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich Rodziców. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.
Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy Przedszkola składają wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.