Otwarcie Placu Zabaw

21 maja 2014 roku był wspaniałym, kolorowym, słonecznym i bardzo radosnym dniem w życiu naszego przedszkola. Dzieci z grup integracyjnych: Biedronek i Pszczółek  oraz z grup: Motylków i Muchomorków uczestniczyły w super ważnym wydarzeniu. Dzieci z uśmiechniętymi buziami i kolorowymi balonami, pod opieka Pań zgromadziły się po zajęciach na dziedzińcu przedszkolnego ogrodu. Najmłodszy przedszkolak Kingunia z grupy Motylków wraz z najstarszym Kubą z grupy Muchomorków rozwiązali wstęgi czerwonej szarfy a Pani Dyrektor ogłosiła dzieciom uroczyste otwarcie nowo wybudowanego placu zabaw. Dzieci zapoznały się z Regulaminem Korzystania z Placu Zabaw, by dbać o bezpieczeństwo własne i innych podczas zabawy. A potem dzieci bawiły się wspaniale, hasając po bezpiecznej, miękkiej i kolorowej nawierzchni, huśtając się na sprężynowych bujawkach, szybując w niebo na huśtawce podwójnej i huśtawce ważce, pokonując przeszkody w zestawie zabawowym i jadąc w daleką podróż ciuchcią z ruchomym trapem. Po zapierających dech w piersiach wrażeniach, dzieci odpoczywały na ławeczkach piknikowych w ogrodzie przedszkolnym. To był bardzo piękny dzień.

Uroczyste otwarcie sezonu zabaw na placu z udziałem Gości i Rodziców Dzieci nastąpi poczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka.