Spektakl
„Przypowieść o talentach.”

Dnia 24 marca 2014 roku gościł w naszym przedszkolu Teatr Eden z Wieliczki, który zaprezentował dzieciom ciekawy i barwny spektakl edukacyjny pt.: „Przypowieść o talentach”-podkreślający znaczenie nauki, zabawy i pracy w życiu człowieka, uczący dzieci sumienności i poczucia obowiązku. Aktorzy Teatru Eden to nasi dobrzy znajomi. Gościli w naszym przedszkolu już po raz kolejny i jak zawsze dzięki wspaniałej grze scenicznej, pięknej muzyce, barwnym kostiumom i ciekawym rekwizytom zabrali Dzieci w daleką podróż do Świata Baśni, przekazując Im ponadczasowe wartości. Dzieci dowiedziały się, że każdy z nas obdarowany jest jakimś talentem, który możemy rozwijać i pielęgnować pracując sumiennie i wytrwale.