Spektakl „Przygody Piotrusia Mniamucha”

Dnia 27 lutego 2014 roku gościł w naszym przedszkolu Teatr Lalki i Aktora ,,Kubuś”z Kielc, który zaprezentował edukacyjny i jednocześnie bardzo humorystyczny spektakl pt. „Przygody Piotrusia Mniamucha”promujący profilaktykę stomatologiczną u dzieci. Prezentując dzieciom spektakl o Piotrusiu realizujemy wraz z Teatrem KUBUŚ ,,Program Edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym z terenu miasta Kielce w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia.” Piotruś jak większość dzieci uważał, że mycie rąk i zębów to strata czasu a od roweru wolał komputer. Nie chciał słuchać dobrych rad Siostry Madzi i Ciotki Klementyny. Jednak kiedy jego organizm zaczął płatać mu figle i wziął odwet za niedbalstwo – Piotruś postanowił zadbać o swoje zdrowie.