Dzień Kobiet

7 marca 2014roku w przedszkolu swoje święto obchodziły wszystkie Panie i Dziewczynki. W uroczystym nastroju, elegancko ubrani i bardzo szarmanccy Chłopcy ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowali wspaniały występ artystyczny. Na zakończenie uroczystości każda z Pań została obdarowana wykonanym przez Dzieci pięknym, kolorowym kwiatem z papieru, koralami z makaronu i czekoladką. Dziewczynki otrzymały słodkie podarunki.

„Dla każdej Pani kwiatek mamy”

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet - dzień bardzo lubiany przez dzieci. Z tej okazji przedszkolaki z grupy Muchomorki w dniu 10.03.2014 r. odwiedziły pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej im. JANA I MARYSIEŃKI SOBIESKICH przy ulicy Sobieskiego 30. Celem wizyty było zaprezentowanie przez dzieci ich umiejętności wokalnych, recytatorskich i tanecznych wszystkim Paniom z okazji ich święta jakim był Dzień Kobiet. Było wiele radości i wzruszeń. Na koniec wizyty dzieci wręczyły wszystkim kobietom własnoręcznie wykonane i pięknie zapakowane prezenty - serduszka. Przedszkolaki były szczęśliwe, że mogły sprawić wszystkim Paniom Domu Pomocy wiele radości za co otrzymały podziękowania w formie uścisków i słodkości.