Spektakl ,,Kalejdoskop Zagrożeń”

20 listopada 2013 roku do przedszkola zawitał Teatr z Krakowa z przedstawieniem zatytułowanym: „Kalejdoskop zagrożeń”.

Aktorzy przedstawili w kilku scenkach niebezpieczeństwa jakie mogą przydarzyć się dzieciom w ruchu drogowym,  podczas spotkania z osobą nieznajomą - nie zawsze nam przyjazną oraz podczas zetknięcia z groźnym, agresywnym psem. Celem występu było wyuczenie dzieci prawidłowych reakcji i postaw w niebezpiecznych sytuacjach życiowych oraz przewidywanie skutków niewłaściwego zachowania. Dzieciaki miały okazję współuczestniczyć w podejmowaniu trudnych i bardzo ważnych decyzji przed jakimi postawieni byli bohaterowie przedstawienia.

Ciekawa, pełna humoru fabuła z pewnością przybliżyła przedszkolakom ważny temat jakim jest bezpieczeństwo.