Zajęcia adaptacyjne

W dniach 27, 28, 29 i 30 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Dzieci, które będą uczęszczać do naszej placówki po wakacjach. W tych dniach przyszłe przedszkolaki wzięły udział w zajęciach adaptacyjnych zorganizowanych w każdej grupie. Biedronki, Muchomorki, Pszczółki i Motylki ciepło przyjęły nowych przyjaciół. Wspólne zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym, ciekawe prace plastyczne, a także swobodne zabawy w kącikach tematycznych, podczas których dzieci poznały wyposażenie sal i piękne zabawki sprawiły, że nasze obecne i przyszłe przedszkolaki poczuły się jak w domu. W ostatnim dniu zajęć adaptacyjnych na naszych Gości czekała prawdziwa niespodzianka. Dzieci wraz z Rodzicami miały okazję zobaczyć miłe zwierzątka – alpaki. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu zakończyły spotkania, które wszystkim sprawiły dużo radości. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się w tym samym gronie i stworzymy razem zgrany zespół. Wszystkim obecnym na zajęciach Dzieciom i Rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia wkrótce!