Pokaz Mody Wiosennej

Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej Przedszkolaka. W tym wspaniałym wydarzeniu wzięły udział „Modelki” i „Modele” ze wszystkich grup. Pokaz odbył się 23 marca w Sali wielofunkcyjnej, która w tym dniu zamieniła się w Salon Modowy ,,Przylaszczka.” Był wybieg ozdobiony kwiatami, schody, błyskające flesze aparatu, piękna wiosenna dekoracja i niezastąpiona prowadząca - Pani Ania, która zachęcała Przedszkolaki do zaprezentowania niepowtarzalnej Kolekcji Wiosennej i Ekologicznej przy dźwiękach muzyki królującej w salonach mody w Paryżu. Nie  zawiodła pomysłowość Dzieci i Rodziców. Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, zaczerpniętych ze świata fauny i flory. Wykonano je z wszelkich dostępnych materiałów: różnorodnych tkanin, folii, kartonu, bibuły, wstążek, kwiatów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. W tym dniu w Przedszkolu zagościła prawdziwa Wiosna. Po wybiegu spacerowały bociany, żabki, biedronki, pszczółki, wiosenne ptaki, pies i kot. Pojawił się także król zwierząt – lew. Nie zabrakło Pani Wiosny, Pana Wiosny, Wiosennych Dam i Dżentelmenów, Dzieci  - Kwiatów, Dzieci – Drzew oraz innych cudownych wiosennych postaci. Wszyscy bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że taki sposób witania tej wyjątkowej pory roku  na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników mody oraz osoby, które chciałyby ,,odmienić swoją szafę” na wiosnę w 2017roku. Do zobaczenia. Życzymy Państwu wiosennych wzruszeń.