Spektakl
„Zaczarowane źródełko”

W dniu 18 marca 2016 roku odwiedzili nas aktorzy teatru „Skrzat” z Krakowa i zaprezentowali nam niezwykły spektakl pt: „Zaczarowane źródełko”. Nasze przedszkolaki przeżywały przygody Anusi, która chcąc pomóc swojej chorej matce, wyrusza na poszukiwanie życiodajnej wody. Wyprawa nie była wcale łatwa, bo na swej drodze spotyka wiele przeszkód. Dopiero leśny Elf uczy dziewczynkę tajemniczego zaklęcia, które pomaga w trudnych chwilach. Nawet spotkanie ze złą Czarownicą okazuje się nie być takie straszne. Najważniejsze, że Anusi udało się zdobyć życiodajną wodę i uratować chorą matkę. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i wzruszeniem śledziły przygody bohaterów. Emocje udzieliły się wszystkim oglądającym. Były momenty strachu, ale i radości. Aktorzy zachwycili barwnymi kostiumami, wspaniałą grą, angażując przedszkolaków do wspólnej zabawy. Sprawili, że dzieci na długo zapamiętają tę bajkę i jej przesłanie, że miłość i dobroć zawsze zwyciężają i pokonują wszystkie przeszkody.