Wiosenne Warsztaty Plastyczne

W dniu 18 marca 2016 roku na Sali Wielofunkcyjnej odbyły się kolejne Warsztaty Plastyczne. Były one poświęcone tematyce świąteczno-wiosennej. W radosnej i cudownej atmosferze, wśród pięknej dekoracji wiosennej otaczającej Wszystkich uczestników Warsztatów, Rodzice wraz z Dziećmi wspólnie wykonywali dekoracje i ozdoby świąteczne. Blisko 60 osób wykorzystując barwne piórka, kolorowe filce, cudownie mieniące się brokaty wykazywało się swoją pomysłowością i fantazją. Powstawały kartki świąteczne z życzeniami dla Wszystkich Pracowników przedszkola. Fruwające w powietrzu kolorowe piórka  zdobiły żółte styropianowe kulki, z których powstawały barwne „Rajskie ptaki” oraz słodkie kurczaczki. Króliczki oraz pisklątka powstawały z kolorowych rożków i brokatów. Swoimi ruchomymi oczkami zapraszały do dalszego kreatywnego tworzenia. Barwne kokardki, sznureczki, sizale same „prosiły się” o wkomponowanie do „ozdób na patyku”. Pani Dyrektor, Iwona, Magda, Dorotka, Asia chętnie służyły swoją pomocą. Docinały, dolepiały, podawały, naklejały i wnosiły wiele pozytywnej energii i radości. Po 1,5 godzinie pracy dzieci pozostawiały swoje ozdoby na specjalnie przygotowanym wiosennym styropianie. Efekt końcowy……. Cudowny!!!!! Oczu od barwnych ozdób oderwać nie można. Wystawione zostały w Sali Wielofunkcyjnej oraz szatniach wszystkich grup w przedszkolu.

Kochani Rodzice, dziękujemy Wam bardzo, za ponowne, tak liczne uczestnictwo w Warsztatach. Za wspaniałą, radosną atmosferę i współpracę ze swoimi Dziećmi. A Wam - Kochane Grono Pedagogiczne dziękujemy za przygotowanie tak pięknej oprawy plastycznej. Tu, w Sali Wielofunkcyjnej zagościła wiosna dzięki Wam.