DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO!!!

Marzec pięknie się wystroił,
W kole między dziećmi stoi
I gromadkę uśmiechniętą
Pyta: jakie dzisiaj święto?
Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!!!

8 marca to wyjątkowe święto zarówno dla tych małych kobiet, jak i tych dużych. W naszym przedszkolu to święto również było obchodzone bardzo uroczyście. Specjalnie na tę okazję dzieci z grupy „Motylków” przygotowały niespodziankę dla wszystkich kobiet i dziewczynek z przedszkola. Chłopcy (ale nie tylko!) z wielką odwagą i dumą prezentowali przy muzyce i atmosferze pełnej radosnego uroku wiersze i piosenki nie tylko dziecięce, lecz także z "dorosłego" już repertuaru, m.in. ,,Być kobietą, być kobietą...", ,, Ja uwielbiam ją”, czy w wykonaniu chłopców ,,Już taki jestem zimny drań", przygrywając na gitarach. Na zakończenie dżentelmeni odśpiewali gromkie ,,Sto lat", złożyli życzenia i wręczyli wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu własnoręcznie wykonane tulipany. Po części artystycznej, okolicznościowe życzenia dla wszystkich dużych i małych kobiet złożyła Pani Dyrektor. Natomiast chłopcy w swoich grupach przygotowali dla swoich koleżanek na ten dzień niespodzianki, które udało im się utrzymać w tajemnicy przedmałymi kobietkami. Chłopcy, jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Wspólne przeżywanie takich wyjątkowych chwil daje wszystkim wiele radości oraz jest doskonałą okazją kształtowania u dzieci umiejętności składania życzeń oraz nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Ten dzień był pełen miłych akcentów i pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują grupie Motylków za wspaniały program artystyczny, piękne życzenia  i upominki.

Następnego dnia ,,Motylki” z okazji Święta Kobiet wybrały się z programem artystycznym, życzeniami oraz własnoręcznie wykonanymi upominkami do naszych miłych sąsiadów - Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, którym nasza wizyta sprawiła dużo radości i wzruszenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.