DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniach 12, 13, 14 i 15 stycznia 2016 r. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprosiły do przedszkola Kochane Babcie i Kochanych Dziadków na Uroczystość z okazji tak ważnego Święta jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Dlatego  w tych szczególnych dniach Wnuki dziękując Im za miłość, oddanie i opiekę przygotowały dla swoich Babć i Dziadków program artystyczny. Pozostając jeszcze w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia Dzieci zaprezentowały Jasełka ubarwiając je wierszami, piosenkami i upominkami. Licznie przybyli Goście poddali się nastrojowi chwili i z entuzjazmem podziwiali występy swoich Wnucząt. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się w oku łezka. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Babcie i Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego Dziecka. Doceniają Ich sukcesy, pomagają pokonać trudności, kochają Wnuki miłością bezwarunkową i szczerą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny uzmysłowiły nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z Wnukami. Na koniec tak wyjątkowego dnia Dzieci wręczyły swoim Kochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Występy nagrodzone zostały ogromnymi brawami. Pani Dyrektor na zakończenie Uroczystości podziękowała Dzieciom za występ, Nauczycielom za przygotowanie programu artystycznego oraz Babciom i Dziadkom za poświęcony czas i chwile spędzone wspólnie z Wnukami. Złożyła także Szanownym Gościom serdeczne życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzenia zdjęć z naszej galerii.