Wigilia w Przedszkolu

W dniu 22 grudnia 2015 r. w ramach kultywowania tradycji Bożonarodzeniowej w każdej z naszych grup przedszkolnych zorganizowano uroczystą Wigilię. Dzieci, wspólnie z nauczycielami, zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których nie zabrakło łakoci przyniesionych przez naszych Przedszkolaków. Tego dnia nikt nie zabraniał dzieciakom kosztowania swoich ulubionych smakołyków. W świąteczny nastrój wprowadziło nas wspólne kolędowanie oraz składanie szczerych życzeń, do których dołączyła się również Pani Dyrektor, odwiedzając każdą świętującą grupę. Uścisków i buziaków było co niemiara. Mieliśmy okazję przekonać się, że tworzymy jedną dużą rodzinę, która na co dzień, w natłoku spraw, nie zawsze ma czas na  refleksję i wspólne spotkanie przy stole. Trwając w świątecznych nastrojach życzymy Państwu dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!