Jasełka 2015

Pięknym zwyczajem naszego Przedszkola jest tradycja wystawiania spektakli Bożonarodzeniowych - Jasełek , przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych: Muchomorków, Pszczółek , Motylków i Biedronek . Dzięki tej wspaniałej tradycji Dzieci mogły poczuć radosną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na uroczystość przybyli  Rodzice, Dziadkowie, Rodzeństwo, a nawet Absolwenci naszego przedszkola. Wszyscy Goście zwrócili uwagę na piękną, nastrojową scenografię, wprowadzającą nas w jakże dobrze nam znaną opowieść wigilijną, związaną z narodzeniem Jezusa - drewnianą stajenkę, pokryty  słomą dach i rozpostarte na podłodze sianko. Klimat tamtej prastarej nocy podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków, ich wielkie  zaangażowanie i cudownie brzmiące kolędy. Na tle pięknej w swojej prostocie dekoracji pojawili się: Maryja z Dzieciątkiem, Józef, Aniołki, Pasterze, Dzieci, Trzej Królowie a także bohaterowie z bajek: Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Sierotka Marysia, Dziewczynka z zapałkami i Święty Florian. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. W przedszkolu panowała  prawdziwie świąteczna atmosfera. Wszyscy widzowie, którzy mieli okazję oglądać przedszkolne „Jasełka” poddali się nastrojowi chwili i z entuzjazmem podziwiali  popisy swoich pociech. Wielu Gości śpiewając wspólnie z naszymi małymi aktorami popularne kolędy miało łzy w oczach. Po przedstawieniu były brawa i gratulacje. Pani Dyrektor zakończyła Jasełka podziękowaniami dla Dzieci za piękny występ, Nauczycielom za przygotowanie programu i pięknych świątecznych dekoracji oraz Rodzicom za poświęcony czas i chwile spędzone wspólnie z Dziećmi i Personelem  Przedszkola. Pani Dyrektor złożyła także wszystkim Gościom ciepłe i serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt  Bożego  Narodzenia i Nowego 2016 Roku.

Gorąco zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Biedronki

Motylki