Finał akcji
„Szlachetna Paczka”

Już po raz czwarty zorganizowano w naszym Przedszkolu akcję ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Głównym celem tak ważnego przedsięwzięcia była zbiórka żywności, zabawek oraz środków chemicznych i kosmetycznych, które zostały przekazane potrzebującym Rodzinom jako prezent na Święta Bożego Narodzenia. Ze zgromadzonych przez Darczyńców artykułów, pracownicy Przedszkola przygotowali paczki dla sześciu Rodzin. Pięć z nich przekazano w dniu 22.12.2014 r. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach natomiast jedną przekazano Rodzinie dziecka uczęszczającego do naszego Przedszkola. Organizatorzy Akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” składają serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom – Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom Przedszkola, którzy przyczynili się do zebrania artykułów do Szlachetnej Paczki. Szczególnie dziękujemy Paniom Marcie Ślęzak i Pani Agacie Suszczyńskiej, które poświęciły swój czas i segregowały zebrane artykuły do paczek dla poszczególnych Rodzin. Prezenty, którymi obdarowaliśmy potrzebujących, sprawiły im wiele radości. Dla nas była to kolejna lekcja empatii, wrażliwości i otwarcia na potrzeby innych. Tak jak w ubiegłym roku udało nam się zaliczyć ją na szóstkę! Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących Rodzin. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.