Pasowanie na Starszaka
i Pasowanie na Przedszkolaka

W dniach 16,17, 18 listopada odbyły się w Naszym Przedszkolu uroczystości ,,Pasowania na Starszaka”.  Dzieci z grup: Biedronek, Pszczółek i Muchomorków w galowych strojach z dumą zaprezentowały swoje umiejętności aktorsko-wokalne. Ważnym elementem uroczystości było złożenie w obecności swoich Najbliższych przysięgi. Po Akcie Ślubowania pani Dyrektor pasowała każdego Przedszkolaka, przyjmując go do grona Starszaków. W dniu 19 listopada nasze kochane Maluszki otrzymały miano Prawdziwych Przedszkolaków. Dzieci z grupy Motylków w tym dniu wyglądały wyjątkowo. Chłopcy w odświętnych strojach, dziewczynki w jednakowych spódniczkach - z wielkim przejęciem przedstawiły program słowno-muzyczny. Następnie złożyły uroczyste Ślubowanie, a Pani  Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała Aktu Pasowania na Przedszkolaka. Dzień Ślubowania i składania przysięgi jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego Przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko z rąk wychowawców otrzymało dyplom. Dziękujemy Dostojnym Gościom za przybycie, brawa oraz łzy wzruszenia. Na pewno wszyscy nasi dzielni, wspaniali i kochani Milusińscy na długo zachowają ten dzień w pamięci.