„MISIOWA DRAKA
O DROGOWYCH ZNAKACH”

Dnia 26 października nasze Przedszkolaki obejrzały przedstawianie  teatralno-muzyczne pt. „MISIOWA DRAKA O DROGOWYCH ZNAKACH”. Głównym celem było przybliżenie Dzieciom  w zabawny, przyjemny i ciekawy sposób zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz najważniejszych znaków drogowych. Poznaliśmy bardzo miłego, lecz mało rezolutnego Misia, który  chciał nauczyć się jeździć na rowerze. Jego mądra koleżanka papuga Ara, uświadomiła Misiowi, że aby jeździć na rowerze trzeba znać znaki drogowe oraz podstawy przepisów ruchu drogowego. Aktorzy w barwnych kostiumach rozbudzili dużo emocji w Przedszkolakach. Ciekawe dialogi i dowcipy oraz śpiewane przez aktorów piosenki wzbudziły zainteresowanie Dzieci. Przedstawienie to utrwaliło  wiadomości z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa na drodze. Była to świetna nauka poprzez zabawę. Wszystkim  bardzo podobało się przedstawienie a wyrazem tego były głośne brawa.