Dzień Edukacji Narodowej

Co roku 14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Za trudną pracę i okazywane serce, dzieci dziękowały wszystkim pracownikom Przedszkola wierszem i piosenką. Były piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Święto to uświetnił również bukiet cudownych życzeń  przekazanych przez naszą Panią Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie napotykamy w pracy z dziećmi. Serdecznie dziękujemy naszym wychowankom za pamięć i życzenia. My także w tym dniu życzymy sobie aby nigdy nie zabrakło siły i motywacji do pracy. Aby motorem naszych działań zawsze było dziecko i jego potrzeby. Aby zawsze rozpierała nas duma z osiągnięć naszych podopiecznych. Aby „takich wychowanków każdy nam zazdrościł…” – jak wyraziły to dzieci. A najlepszym podziękowaniem będzie... uśmiech dziecka.